Author: o***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: gorgeous 😍🥰😍🥰m good for parties. nice breathsble net .
Color: Degradado
Price: $101.291
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Ombre |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Peso Neto | 330 g |
| Largo | 80 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 56 cm |
| SKU | sb2312211032711959 |
Author: o***y
Date:
Review: gorgeous 😍🥰😍🥰m good for parties. nice breathsble net .
Color: Degradado
Author: s***9
Date:
Review: Order didnt arrive yet but i love shein
Color: Degradado
Author: r***z
Date:
Review: .great item. a must buy I love it.
Color: Degradado
Author: s***9
Date:
Review: Value for money: Order didnt arrive yet but i love shein
Color: Degradado
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.